ОСС

Друмски саобраћај ОСС ДС
Производно машинство ОСС ПМ
Заштита на раду ОСС ЗНР
Инжењерска информатика ОСС ИНИ

ССС

Заштита на раду ССС ЗНР
Управљање ризиком од катастрофалних догађаја и пожара ССС УРКДП

МСС

Друмски саобраћај и транспорт МСС ДСТ

Е-учионица

Регистрација - MOODLE

VIBER

Актуелности

02.07.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова почињу:

  • Шпедиција и Транспортне мреже у 10:00h 06.07.2020. год.
  • Међународни прописи за друмски саобраћај и Логистика транспорта у 10:00h, 07.07.2020. год.

Предметни наставник

02.07.2020

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

Ранг листа кандидата који су полагали пријемни испит за упис у прву годину основних струковних студија одржаног дана 02.07.2020. године.

Управа школе

01.07.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног наставника др Бојана Јовановића.

Предметни наставник

01.07.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априслком испитном року код предметног наставника др Вељка Радичевића:

Предметни наставник

28.06.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року из Статике, Кинематика и Динамике и Буке и вибрације код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

28.06.2020

ПРИЈАВА ИСПИТА

Пријава испита за Јунски испитни рок биће у периоду од 29.06.2020 - 03.07.2020 године. Могу се пријавити сви испити.

Управа школе

28.06.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року одржаних 22. и 23.06.2020. године.

Предметни наставник

26.06.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног наставника др Предрага Ралевића.

Предметни наставник

23.06.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у априлском испитном року код предметног наставника др Драгане Ваљаревић.

Предметни наставник

11.06.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова почињу:

  • Шпедиција и Транспортне мреже у 10:00 часова, 15.06.2020. год.
  • Међународни прописи за друмски саобраћај и Логистика транспорта у 10:00 часова, 16.06.2020. год.

Предметни наставник

08.06.2020

ПРИЈАВА ИСПИТА

Пријава испита за Априлски испитни рок биће у периоду од 08.06.-12.06.2020. године, а испити ће бити одржани у периоду од 15.06.-27.06.2020. године. Распоред испита ће бити накнадно објављен.
Могу се пријавити само испити који су одслушани закључно са јануаром 2020. године.

Управа школе

03.06.2020

КОНКУРС ЗА УПИС

Висока техничка школа струковних студија из Урошевца расписује конкурс за упис студената у прву годину основних струковних студија за школску 2020/2021 школску годину и то на следећим смеровима:

  • Друмски саобраћај
  • Машинство (Производно машинство, Заштита на раду, инжењерска информатика

Управа школе

21.05.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума код предметног наставника др Ненада Марковића:

Предметни наставник

15.05.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ - о завршетаку наставе у летњем семестру школске 2019/20

Обавештавају се студенти свих нивоа студија да ће се реализација свих облика наставе, на свим предметима из летњег семестра, електронским путем завршити 31.05.2020. године.

Заостали Априлски испитни рок ће се реализовати када се стекну услови, о чему ћете бити благовремено обавештени. Пратите сајт школе.

Стручне службе ће бити на располагању сваког радног дана у периоду од 09-13 часова.

Управа школе

07.05.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Електротехника са електроником.

Предметни наставник

05.05.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Заштита од опасног дејства електричне струје.

Предметни наставник

26.03.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Због увођења ванредног стања у земљи, ПРИЈАВА ИСПИТА за априлски испитни рок школске 2019/2020. године се одлаже до даљег. Нови термин за пријаву испита и сам распоред испита биће накнадно објављен

Управа школе

13.03.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештење према одлуци владе Републике Србије, због специфичне ситуације на Косову и Метохији, као и због ситуације са Корона вирусом (СOVID-19), од понедељка 16.03.2020. године, обуставља се настава. О почетку рада школе студенти и запослени биће благовремено обавештени.

Управа школе

11.03.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Пријава испита биће у периоду од 30. 03.-03.04.2020. године, а испити ће бити одржани у периоду од 06.-16.04.2020. године. Распоред испита ће бити накнадно објављен.

Управа школе

18.02.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Усмени део испита из Обновљивих извора енергије ће се одржати 24.02.2020 са почетком у 11 часова .

Предметни наставник

17.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарскомиспитном року из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

14.02.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Школа неће радити због Државног празника 17.02.2020. године. Школа наставља са радом 18.02.2020. године.

Управа школе

12.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарском испитном року код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

12.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарском испитном року код предметног наставника др Предрага Ралевића.

Предметни наставник

08.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарском испитном року код предметног настаника др Мирјане Гаљак:

Предметни наставник

03.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у јануарском испитном року код предметног наставника др Драгане Ваљаревић.

Предметни наставник

03.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарском испитном року код предметног наставника др Вељка Радичевића:

Предметни наставник

03.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јанураском испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића:

Предметни наставник

03.02.2020

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарском испитном року код предметног наставника др Драгана Јовановића:

Предметни наставник

01.02.2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова почињу:

  • Шпедиција, Шпедиција са логистиком транспорта Логистика превоза и Логистика у друмском саобраћају и транспорту у 09:00 чаосова 03.02.2020. године.
  • Међународни прописи за друмски саобраћај, Европски прописи за друмски саобраћај, Транспортне мреже и Законска регулатива у међународном друмском саобраћају у 09:00 часова, 04.02.2020. године.

Предметни наставник

22.01.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Информациони системи одржаног дана 16.01.2020. године код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

22.01.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума из предмета Интегрални транспорт код предметног наставника др Вељка Радичевића одржаног дана 17.01.2020. године.

Предметни наставник

21.01.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Рачунари и програмирање одржаног дана 17.01.2020. године код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

17.01.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Рачунари и програмирање одржаног дана 14.01.2020. године код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

15.01.2020

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати трећег колоквијума из предмета Теорија и регулисање саобраћајних токова код сарадника у настави Драгане Јакшић.

Сарадник у настави

28.12.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Консултације око испита, литературе, графичких и семинарских радова, потписа и сл. обавиће се у периоду од 13.-16.01. 2020. године.

Управа школе

28.12.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се студенти да ће се други колоквијум из предмета Информациони системи одржати дана 16.01.2020. године са почетком у 10.00 часова.

Предметни наставник

25.12.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Вежбе из наставног предмета "Извори загађења радне и животне средине" заказане за 26.-27.12.2019. године одлажу се за 16.-17.01.2020. године.

Управа школе

24.12.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Због предстојећих новогодишњих и Божићних празника школа неће радити од 30.12.2019. године а наставља са радом 13.01.2020. године.

Управа школе

24.12.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Пријава испита и овера семестра биће у периоду од 13.-24.01.2020. године, а испити ће бити одржани у периоду од 27.01.-14.02.2020. године. Распоред испита ће бити накнадно објављен.

Управа школе

23.12.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Рачунари и програмирање код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

18.12.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се студенти да ће се други колоквијум из предмета Електромагнетна зрачења одржати дана 23.12.2019 са почетком у 11.00 часова.

Предметни наставник

14.12.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума из предмета Теорија и регулисање саобраћајних токова код сарадника у настави Драгане Јакшић.

Сарадник у настави

10.12.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Информациони системи код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

06.12.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Интегрални транспорт код предметног наставника др Вељка Радичевића.

Предметни наставник

17.11.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Теорија и регулисање саобраћајних токова код сарадника у настави Драгане Јакшић.

Сарадник у настави

12.11.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Колоквијум из наставног предмета Електромагнетна зрачења код др Бојана Јовановића биће одржан 13.11.2019. године са почетком у 11 часова.

Предметни наставник

06.11.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Школа неће радити због Државног празника 11.11.2019. године. Школа наставља са радом 12.11.2019. године.

Управа школе

01.11.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

27.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року код предметног наставника др Вељка Радичевића:

Предметни наставник

26.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

24.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року код предметног наставника др Предрага Ралевића.

Предметни наставник

23.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у Октобарском 2 испитном року из предмета Компјутерска графика, усмени део испита биће одржан 29.10.2019. године у 11 часова. Писмени део испита положили су следећи кандидати:

  • Игор Милановић
  • Хамза Богућанин
  • Даница Јаковљевић
  • Никола Митровић
  • Ралевић Дарко
  • Милутиновић Далиборка
  • Пејовић Невена
  • Вуловић Радмила

Предметни наставник

19.10.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова из наставног предмета: Међународни прописи за друмски саобраћај и Европски прописи за друмски саобраћај у 11.00 часова 21.10.2019. године, Транспортне мреже и Законска регулатива у међународном друмском саобраћају у 13.00 часова 21.10.2019. године, почињу у 10:00 часова, 26.10.2019. год, Шпедиција и Шпедиција са логистиком транспорта у 11:00 часова 22.10.2019. године, Логистика транспорта и Логистика у друмском саобраћају и транспорту у 13:00 часова 22.10.2019. године.

Предметни наставник

18.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року код предметног наставника др Бојана Јовановића.

Предметни наставник

18.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића:

Предметни наставник

18.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском 2 испитном року код предметног наставника др Драгана Јовановића:

Предметни наставник

06.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати усменог дела испита у октобарском испитном року из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

06.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића:

Предметни наставник

06.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском испитном року код предметног наставника др Драгана Јовановића:

Предметни наставник

06.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском испитном року код предметног наставника др Драгане Станојевића из предмета:

Предметни наставник

04.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у октобарском испитном року код предметног наставника др Драгане Ваљаревић.

Предметни наставник

02.10.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Усмени део испита у октобарском року код предметног настаника др Бојана Јовановића одржаће се 04.10.2019. године са почетком од 10. 00 часова, а усмени део испита из Компјутерске графике у 11.00 часова.

Предметни наставник

29.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у октобарском испитном року из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

26.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у октобарском испитном року код предметног наставника др Предрага Ралевића.

Предметни наставник

24.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Септембарском испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића:

Предметни наставник

24.09.2019

РАНГ ЛИСТА ЗА СМЕШТАЈ У ДОМА - ПРВА ГОДИНА

Ранг листа студената прве године који су остварили право за смештај у студентском дому.

Управа школе

24.09.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова из наставног предмета: Транспортне мреже, Међународни прописи за друмски саобраћај, Европски прописи за друмски саобраћај и Законска регулатива у међународном друмском саобраћају, почињу у 10:00 часова, 26.09.2019. год, а Шпедиција, Шпедиција са логистиком транспорта, Логистика транспорта и Логистика у друмском саобраћају и транспорту, почињу у 10:00 часова 27.09.2019. год.

Предметни наставник

24.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Септембарском испитном року код предметног наставника др Драгане Станојевића из предмета:

Предметни наставник

24.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Септембарском испитном року код предметног наставника др Драгана Јовановића:

Предметни наставник

23.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Октобарском испитном року код предметног наставника др Вељка Радичевића:

Предметни наставник

17.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у октобарском испитном року код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

14.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у септембарском испитном року из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

11.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Септембарском испитном року код предметног наставника др Вељка Радичевића:

Предметни наставник

09.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у септембарском року из предмета Компјутерска графика.

Предметни наставник

08.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати усменог дела испита из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

05.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у септембарском испитном року код предметног наставника др Ненада Марковића.

Предметни наставник

02.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

Ранг листа кандидата који су полагали пријемни испит за упис у прву годину основних струковних студија одржаног дана 02.09.2019. године. За студенте који су положили пријемни испит и извршили упис у предвиђеном року свечана додела индекса одржаће се 01.10.2019. године са почетком у 09.30 часова.

Управа школе

02.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у септембарском испитном року код предметног наставника др Бојана Јовановића.

Предметни наставник

01.09.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у септембарском испитном року код предметног наставника др Предрага Ралевића.

Предметни наставник

27.08.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова из наставног предмета: Транспортне мреже, Међународни прописи за друмски саобраћај, Европски прописи за друмски саобраћај и Законска регулатива у међународном друмском саобраћају, почињу у 09:00 часова, 29.08.2019. год, Шпедиција, Шпедиција са логистиком транспорта, Логистика транспорта и Логистика у друмском саобраћају и транспорту, почињу у 09:00 часова 30.08.2019. год.

Предметни наставник

11.07.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати усменог дела испита из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

08.07.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јунском испитном року код предметног настаника др Предрага Ралевића:

Предметни наставник

01.07.2019

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

Ранг листа кандидата који су полагали пријемни испит за упис у прву годину основних струковних студија одржаног дана 01.07.2019. године. За студенте који су положили пријемни испит и извршили упис у предвиђеном року свечана додела индекса одржаће се 01.10.2019. године са почетком у 09.30 часова.

Управа школе

26.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јунским испитном року код предметног наставника др Вељка Радичевића:

Предметни наставник

22.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита из Статике и Кинематика и Динамике код предметног наставника др Срђана Јовића.

Предметни наставник

21.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јунском испитном року код предметног наставника др Драгане Станојевић:

Предметни наставник

20.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јунском испитном року код предметног наставника др Ненада Марковића:

Предметни наставник

19.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јунском испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића:

Предметни наставник

19.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јунском испитном року код предметног наставника др Драгана Јовановића:

Предметни наставник

18.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита код предметног наставника др Драгане Ваљаревић.

Предметни наставник

16.06.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита из предмета Обновљиви извори енергије код предметног наставника др Бојана Јовановића.

Предметни наставник

11.06.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума из предмета Јавни градски транспорт путника.

Предметни наставник

11.06.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума код предметног наставника мр Радивоја Вукашиновића.

Предметни наставник

06.06.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума код сарадника у настави Милоша Милуновића:

Сарадник у настави

06.06.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова из наставног предмета: Транспортне мреже, Међународни прописи за друмски саобраћај, Европски прописи за друмски саобраћај и Законска регулатива у међународном друмском саобраћају, почињу у 09:00h 13.06.2019. год.
Из наставног предмета: Шпедиција, Шпедиција са логистиком транспорта, Логистика транспорта и Логистика у друмском саобраћају и транспорту, почињу у 09:00h, 14.06.2019. год.

Предметни наставник

04.06.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Други колоквијум из наставног предмета Електротехника са електроником код предметног асистента Милоша Милуновића заказан је за 05.06.2019. године са почетком од 14.00 часова.

Сарадник у настави

28.05.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Консултације код др Драгане Ваљаревић биће одржане 06.06.2019. године у периоду од 10 - 12 часова.

Управа школе

27.05.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума код сарадника у настави Драгане Јакшић:

Сарадник у настави

22.05.2019

ПРИЈАВА ИСПИТА

Пријава испита за Јунски испитни рок биће у периоду од 27.05. - 07.06.2019. године. Распоред испита.

Управа школе

17.05.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума код сарадника у настави Милоша Милуновића:

Сарадник у настави

10.05.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати усменог дела испита у Априлском испитном року код предметног настаника др Срђана Јовића:

Предметни наставник

10.05.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Безбедност саобраћаја.

Сарадник у настави

08.05.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Колоквијуми код предметног наставника мр Радивоја Вукашиновића одржаће се у следећим терминима:

  • Мотори СУС 29.05.2019. у 14.00 часова
  • Заштита при транспорту и складиштењу 04.06.2019. У 14.00 часова
  • Заштита на машинама и уређајима 05.06.2019. У 14.00 часова

Предметни наставник

07.05.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Други колоквијум из наставног предмета Заштита од опасног дејства електричне струје код предметног асистента Милоша Милуновића заказан је за 13.05.2019. године са почетком од 14.00 часова.

Сарадник у настави

07.05.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића из предмета:

Предметни наставник

07.05.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног наставника др Драгане Станојевића из предмета:

Предметни наставник

06.05.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у Априлском испитном року код предметног настаника др Срђана Јовића:

Предметни наставник

06.05.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Компјутерска графика.

Предметни наставник

06.05.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита из предмета Електромагнетна зрачења.

Предметни наставник

26.04.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног настаника др Мирјане Гаљак:

Предметни наставник

26.04.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Први колоквијум из наставног предмета Електротехника са електроником код предметног асистента Милоша Милуновића заказан је за 08.05.2019. године са почетком од 14.00 часова.

Сарадник у настави

22.04.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног настаника др Ненада Марковића из предмета:

Предметни наставник

22.04.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Јавни градски транспорт путника.

Предметни наставник

22.04.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Заштита од опасног дејства електричне струје.

Предметни наставник

22.04.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног настаника др Предрага Ралевића:

Предметни наставник

18.04.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Обновљиви извори енергије.

Предметни наставник

18.04.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Априлском испитном року код предметног настаника др Вељка Радичевића.

Предметни наставник

18.04.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума из предмета Увод у саобраћај и транспорт.

Сарадник у настави

12.04.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Предавања из предмета Компјутерска графика одржаће се 19.04.2019. године од 12.00 часова, предавања су обавезна за све студенте прве године основних струковних студија.

Управа школе

07.04.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Предавања из предмета "ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 2" заказана за 08.04.-10.04. одлжу се из оправданих разлога. Студенти ће бити благовремено обавештени о новом термину наставе.

Управа школе

03.04.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Колоквијум из наставног предмета Заштита од опасног дејства електричне струје код сарадника у настави Милоша Милуновића биће одржан у уторак 16.04.2019. године са почетком у 13 часова.

Сарадник у настави

03.04.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Вежбе из наставног предмета Машински елементи код сарадника у настави Мирослава Аритоновића биће одржане у периоду 04. и 05.04.2019. године са почетком од 11 часова.

Управа школе

03.04.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Предавања из предмета Машинска обрада 08.04.2019. године одржаће се од 13.00 часова истог дана уместо од 09.30 часова.

Управа школе

25.03.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати првог колоквијума из предмета Увод у саобраћај и транспорт код сарадника у настави Драгане Јакшић.

Сарадник у настави

19.03.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Пријава испита за Априлски испитни рок биће у периоду од 08.04. - 12.04.2019. године, а испити ће бити у периоду од 15.04. - 26.04.2019. године. Распоред испита ће бити накнадно објављен.

Управа школе

08.03.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Предавања из наставног предмета "МАШИНСКА ОБРАДА" заказана за 11.03.-13.03. одлажу се за 13.03-15.03 са почетком у 09.30. часова.

Управа школе

28.02.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Предавања из наставног предмета Примењена математика 2 заказана за 05. март 2019. године одлажу се за 06. март 2019. године у периоду од 13.00.-17.30.часова.

Управа школе

26.02.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Предавања из предмета Безбедност саобраћаја код предметног наставника др Драгана Јовановића биће одржана 28.02.2019. године са почетком од 16:00 часова и 01.03.2019. године са почетком од 09.00 часова у просотријама школе - Амфитеатар С1.

Управа школе

19.02.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Настава код предметног наставника Радивоја Вукашиновића која је заказана за 20.02.2019. године се одлаже из оправданих разлога.

Предметни наставник

16.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарско-фебруарском испитном року код предметног настаника др Ненада Марковића из предмета:

Предметни наставник

15.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати усменог дела испита у Јануарско-фебруарском испитном року из предмета Статика и Кинематика и Динамика.

Предметни наставник

12.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарско-фебруарском испитном року код предметног наставника др Предрага Ралевића:

Предметни наставник

12.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати писменог дела испита у Јануарско-фебруарском испитном року из предмета Статика и Кинематика и Динамика.

Предметни наставник

09.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарско-фебруарском испитном року код предметног наставника др Драгане Ваљаревић из предмета:

Предметни наставник

07.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарско-Фебруарском испитном року код предметног наставника др Предрага Станојевића из предмета:

Предметни наставник

07.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарско-Фебруарском испитном року код предметног наставника др Драгане Станојевића из предмета:

Предметни наставник

02.02.2019

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА

Резултати испита у Јануарско-Фебруарском испитном року одржаних дана 31.01. и 01.02.2019. године код предметног наставника др Вељка Радичевића из предмета:

Предметни наставник

01.02.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Презентације семинарских радова из наставног предмета: Шпедиција, Шпедиција са логистиком транспорта, Логистика транспорта и Законска регулатива у међународном друмском саобраћају, почињу у 09:00h 04.02.2019. год.
Из наставног предмета: Међународни прописи за друмски саобраћај, Европски прописи за друмски саобраћај, Транспортне мреже и Логистика у друмском саобраћају и транспорту, почињу у 09:00h, 05.02.2019. год.

Предметни наставник

24.01.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума код предметног наставника мр Радивоја Вукашиновића.

Предметни наставник

21.01.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати другог колоквијума из предмета Интегрални транспорт код предметног наставника др Вељка Радичевића.

Предметни наставник

18.01.2019

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

Резултати колоквијума из предмета Теорија и регулисање саобраћајних токова код сарадника у настави Драгане Јакшић.

Сарадник у настави

15.01.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Настава из предмета Стручна пракса код предметног наставника мр Радивоја Вукашиновића на студијском прогрму МАШИНСТВО (Производно машинство, Заштита на раду и Инжењерска информатика) одржаће се 16.01.2019. године у временском интервалу од 12.00 до 17.00 часова у просторијама школе.

Предметни наставник

14.01.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Настава код предметног наставника мр Радивоја Вукашиновића која је заказана за 14.01.2019. године се одлаже из оправданих разлога.

Управа школе

13.01.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Настава код предметног наставника др Бојана Јовановића која је заказана за 14.01.2019. одлаже се за 17. 01.2019. године.

Управа школе

10.01.2019

ОБАВЕШТЕЊЕ

Колоквијум из наставног предмета Кинематика и Динамика код сарадника у настави Александра Скулића биће одржан у понедељак 14.01.2019. године са почетком у 13 часова.

Сарадник у настави

Међународни пројекти

natrisk elemend swarm trafsaf